Ubezpieczenia Olsztyn

ul. Witosa 25, 10-688 Olsztyn

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się przy ulicy Witosa 25 w Olsztynie. Biuro znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Janowicza i Witosa na przeciwko sklepu Stokrotka. W pobliżu biura jest pętla autobusowa. Biuro czynne Poniedziałek-Piątek w godzinach 9.00-17.00, Sobota 10.00-13.00.

Szukaj:

Naszą specjalizacją są najtańsze Ubezpieczenia OC pojazdu i najtańsze ubezpieczenia mieszkania w Olsztynie. Dokładamy wszelakich starań żeby nasi klienci byli cały czas doinformowani w możliwie dużym zakresie. Wszyscy przecież chcą wiedzieć za co płacą oraz skąd bierze się proponowana kwota. Towarzystwa Ubezpieczeniowe zmieniają swoje stawki kilka razy w roku i tylko dzięki odpowiednim programom i posiadanej wiedzy można wybrać naprawdę dobrą ofertę. Nasze usługi nie obciążają klientów dodatkowymi kosztami dlatego, że my pracujemy na rzecz Towarzystw Ubezpieczeniowych a wynagrodzenie uzyskujemy przez umowy pomiędzy nami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i za każdym razem proponujemy pełny profesjonalizm w naszym działaniu. Naszym głównym priorytetem jest uzyskanie sytuacji tak aby nasze ubezpieczenia były jak najbardziej fachowo odbierane na naszym terenie (Olsztyn). Ubezpieczenia to produkt finansowy, jaki stał się nierozłączną częścią życia każdego Olsztyniaka. Ludność składa się zarówno z osób bogatych jak i tych, jakich dorobek życia jest minimalny. W każdym przypadku musieliśmy na niego bardzo ciężko pracować a jego strata mogłaby się wiązać z przykrymi oraz niewygodnymi sytuacjami dotkliwie dotykającymi zarówno nas jak i najbliższych. Dzięki rozwiniętej gospodarce mamy sposobność zabezpieczyć swój majątek przez kupienie odpowiedniego ubezpieczenia, jakie w przypadku powstania zdarzenia losowego ujętego polisą zadziała w taki sposób, iż ubezpieczyciel zapłaci nam za poniesione straty.
Biuro

  • Kontakt:

    tel. 698-838-495; (89)651-20-97
    ubezpieczenia.olsztyn@gmail.com

  • Godziny otwarcia:

    Poniedziałek-Piątek 9.00-17.00
    Sobota 10.00-13.00
Ubezpieczenia Olsztyn
Witosa
- 25 -
Na polskim rynku ubezpieczeń mamy dużo Towarzystw Ubezpieczeniowych, których propozycje różnią się od siebie w dosyć znaczący sposób. W jaki więc sposób wybrać najbardziej odpowiednie ubezpieczenia, jekie będą najlepiej dopasowane do naszych potrzeb? Odpowiedź jest bardzo prosta: Najlepszym wyborem jest zgłoszenie się do naszej agencji...
Ubezpieczenia
Atrakcyjne ubezpieczenia samochodowe! W pakiecie samochód+mieszkanie koszt ubezpieczenia mieszkania niższy!